Reference od mých klientů

Naleznete zde jak video-reference, tak i psané recenze od mých klientů, kteří využili mých služeb a byli velice spokojení!

Reference: Psaná recenze od Vojty
Reference: Úspěšný klient - Filip "fighter"
David mně pomohl pochopit základní principy toho, jak oslovit ženu, dostat se s ní do vztahu a vztah si udržet. Nejvíc mě David namotivoval a pomohl opět začít po delší době oslovovat ženy na ulici a tím se zbavit postupně strachu a předsudků vůči ženám.
― Filip
Reference: úspěšný klient - Vašek

Vždy jsem se seznamoval přes internet. Byl jsem rád, že jednou za měsíc se mnou nějaká šla. Většinou schůzky přes internet dopadly nezdarem. Bylo to pro mě spíš trápení. Na internetové seznamce jsem strávil stovky hodin a upřímně řečeno, nic pozitivního to nepřineslo. Když jsem se šel bavit do klubu, vypadal jsem tam, jak zoufalý trouba. Ptal jsem se spousty mých kamarádů, jak sbalit holku. Většina mi říkala, nech to být, to přijde samo. Po kontaktování s Davidem vše začalo být jiné. Změnil jsem si styl oblékání, které přineslo obrovské pozitivum. Zjistil jsem, že se dá dobře obléct za málo peněz. Hodně mi dal trénink v sále. Tam jsem odstranil hodně chyb. Kde jsem se ale NEJVÍCE naučil, tak byly individuální hodiny, i když začátky byly těžké. Můj první postup byl změnit si image. Poté kalibrovat sebevědomí, o tom jsou hodně afirmace, které vás posouvají každým krůčkem dál. Hlavně jsem se na individuálce naučil řeč těla a správný postoj. V sále mě hodně naučilo, jak správně oslovit. Nevěřil bych tomu kolik se tam dá nasekat chyb. Dnes hodně trénují komunikaci, která mi hodně dává a vidím, že se zlepšuji i v mezilidských vztazích.
Když posloucháte svého kouče, i když někdy je to hodně náročné, změní se Vám život, zlepší Vaše vztahy a lidé Vás budou vnímat jinak. Pak si můžete porovnat, jak jste na tom byli třeba před měsícem. Ale jedno doporučení, musíte intenzivně trénovat!
― Václav
Reference: úspěšný klient - Jaroslav a jeho tým
S Davidem jsem se poprvé setkal v roce 2016, kdy jsem náhodou narazil na jeho video o sebevědomí. Video na mě působilo velice uvolněně a nacházel jsem se v životní situaci, kdy jsem měnil zaměstnání a chystal se na dlouhodobý odjezd do zahraničí.
První schůzka byla spíše informačního rázu, ale pro mě byla velice důležitá, protože pokud hledáte kouče, se kterým budete řešit i „prkotiny“ ale i důležité a zásadní věcí, musíte si sednout. David působil sebevědomě, ale i lidsky a vše co říkal, dávalo smysl.
Za celé čtyři roky naší spolupráce, jsme se věnovali mnoha věcem a tématům. Jedním z nich byla komunikace se ženami a sebevědomí. Dlouhodobě se této oblasti s Davidem věnuji nejméně, ale udělal jsem s ní největší pokrok. Cítím se mnohem více uvolněný a klidný v přítomnosti žen – a vůbec pohyb ve společnosti si užívám. David vždy říká, že všechno souvisí se vším a má naprostou pravdu. Sebevědomí není představa namachrovaného frajera, ale je to schopnost být sám sebou a věřit ve své schopnosti. To je v mé profesi nesmírně důležité. Působím jako trenér v Portugalsku a zlepšení komunikace, víra v sebe sama a v mé svěřence posunula naše výsledky o veliký krok dopředu.
Pociťuji na sobě také mnohem větší vnitřní klid a život beru mnohem uvolněni. Pořád? V žádném případě. Zažívám vítězství i porážky, lepší a horší dny. To se nikdy nezmění a pokud chce být člověk úspěšný, musí počítat s tím, že život takový prostě je. Úspěšný člověk by měl mít svého kouče a já jsem rád, že jsem v Davidovi našel člověka, kterému důvěřuji a který mě vždy dokáže nakopnout, poradit a nebo si s nim jen tak potlachám o životě.
― Jaroslav

Zásady ochrany osobních údajů
Obchodní podmínky

© David Hůrka 2020 – Všechna práva vyhrazena