Zdraví, energie a vitalita

Jelikož jsem v životě zažil i já neúspěchy a zažil si období nezdravého životního stylu, tak mě to dohnalo. A to nejen ve formě nespokojené postavy, ale také ve formě chronické únavy a dokonce chronického zánětu. Pak nastal bod zlomu, kdy i já si zaplatil kapacitu v oboru ohledně zdraví, energie a vitality a v tomto směru jsem se začal vzdělávat. Díky porozumění životního stylu od Palea, Low Carb až po Keto jsem si vyřešil zdravotní problémy a dostal zánět do remise – návrat k původnímu fungování předtím, než jsem měl tyto problémy. Také jsem udělal ve svých 40 letech nejlepší formu v životě, ač to nebyl můj hlavní cíl.
Zajímám se o mnoho věcí ohledně otužování, stravy, pohybu, meditací
až po řešení bylinek a různých adaptogenů včetně přerušovaných půstů a delších půstů.

„Čas na změnu je vždy a pamatujte, věk je jen číslo!“

Jak jsem vypadal dříve vs. jak vypadám dnes
Jak jsem vypadal dříve vs. jak vypadám dnes

Zdraví a vitalita: Poměr Omega-3 a Omega-6 v těle je nerovnovážný!

Dříve jsem zkoušel desítky né-li stovky doplňků na trhu a utratil nemalé peníze. O to větší překvapení pro mě bylo, když jsem minimalizoval doplňky na minimum a začal brát jen to nejkvalitnější na trhu co existuje – 100% přírodní a 100% účinný.

Chceš se dozvědět o Omega 3 mnohem více? Tak klikni zde a zobraz si příspěvek!


Vždy je dobré své zdravotní neduhy řešit s lékařem a tudíž se distancuji jako osoba za rozhodnutí klienta, jak se svým zdravím bude nakládat.


Zásady ochrany osobních údajů
Obchodní podmínky